Про прийняття до комунальної власності Цуманської селищної  об’єднаної  територіальної  громади  окремих   бюджетних установ  та  їхнього  майна

Дата: 05.02.2019 11:44

РІШЕННЯ                          ПРОЕКТ

2019 року №  18-1/

смт Цумань

Відповідно до п. 20 ч. 1  ст. 43, частин 2.4,5, статті 60 , пункту 10 Прикінцевих та перехідних  положень    Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні " ,  рішення Ківерцівської районної ради  №      / від 29.02.2019 року «Про передачу  із  спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади  окремих бюджетних установ та їхнього майна», враховуючи рекомендацію постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю,  Цуманська селищна рада

1. Прийняти  їз спільної  власності  територіальних  громад  сіл, селищ і міста району   до комунальної власності Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади  ( далі ОТГ)   бюджетних установ  та їх рухоме і нерухоме  майно    ( включаючи капітальні споруди ), які розташовані на території Цуманської ОТГ  (колишня Сильненська сільська рада) та задовільняють її колективні потреби, а саме:

1)загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня с. Сильне   Ківерцівського району Волинської області, код ЄДРПОУ  26276484;

2)загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня с.Городище  Ківерцівського району Волинської області, код ЄДРПОУ  26276461;

3) Сильненський  дошкільний навчальний заклад « Теремок», код ЄДРПОУ 36905963;

4) Городищенський  дошкільний навчальний заклад «Сонечко», код ЄДРПОУ 20140016;

2.Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  Ківерцівського району у комунальну власність ОТГ шляхом  виділу окреме індивідуально визначене майно бібліотек-філіалів Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області, які розташовані на території ОТГ ( колишня Сильненська  сільська рада ) і задовольняють її колективні потреби, а саме:

1) бібліотеки  філіалу с.Сильне ;

2) бібліотеки  філіалу с. Городище .

3. Доручити Центральній бібліотеці Ківерцівської  районної  центральної бібліотечної системи  Волинської області (Михальчук Л.І.) скласти та затвердити розподільчий баланс.

4.  Акти приймання-передачі до комунальної власності селищної  об’єднаної територіальної громади майна вказаного в п.1 та п. 2 даного рішення                          ( додається ) затвердити.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю  .

Селищний  голова                                                                             А. В. Дорошук