Про надання повноваження з державної  реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань

Дата: 07.02.2019 09:11

січень  2019  року №   18 -1/

смт Цумань

підприємців  та громадських формувань

Відповідно до п. 14 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації   на території Цуманської ОТГ  діяльності з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  , селищна рада

1. Здійснювати повноваження з державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

2. Доручити виконавчому комітету  Цуманської селищної  ради:

2.1. Доповнити   посадову  інструкцію  державного реєстратора  реєстрації речових прав на нерухоме майно  виконавчого комітету  Цуманської селищної ради (згідно додатку 1).

2.2. Вжити заходи щодо підключення створеного суб’єкта державної реєстрації прав до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та укладення відповідного  договору  з технічним  адміністратором  цього реєстру.

3.Доповнити перелік адміністративних послуг, затверджених   рішенням селищної ради № 8-1/13 від 25.05.2018 року , які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг (додаток 2).

4. Про затвердження інформаційних та технологічних карток  адміністративних послуг щодо повноважень з державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»( згідно додатку 3).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю

Селищний голова                                                                                            А.В.Дорошук

до рішення селищної ради

№ 18-1/    від  .02.2019 року

Перелік адміністративних послуг,

які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Цуманської селищної   ради

№пп

Код послуги

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги

Реєстрація  юридичних осіб , фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань

06-01

Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Закон України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закон України від

21.05.1997р. № 280/97-ВР у редакції від 04.04.2016р. «Про місцеве самоврядування в Україні»  (стаття 38, частина 1, пункт “б”, підпункт 7)

06-02

Державна реєстрація фізичної особи-підприємцем

06-03

Державна реєстрація  припинення юридичної особи в результаті  її реорганізації( крім громадського формування).

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

06-04

Державна реєстрація  припинення юридичної особи в результаті  її ліквідації ( крім громадського формування).

06-05

Державна реєстрація  змін до відомостей про юридичну  особу  що міістяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань у тому числі змін до установчих документів юридичної особи ( крім  громадського формування)

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015
№ 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки»