Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області "Волинська економічна ліга"

Дата: 15.02.2019 16:46

____________ 2019 року №

смт Цумань

Про ініціювання створення місцевої

асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області

«ВОЛИНСЬКА ЕКОНОМІЧНА ЛІГА»

Відповідно до ч. 1 ст. 15, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4,8 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування» з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, розвитку і зміцнення об’єднаних територіальних громад, враховуючи рішення постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку селищної ради, селищна рада

в и р і ш и л а:

1. Ініціювати створення та виступити співзасновником місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області «ВОЛИНСЬКА ЕКОНОМІЧНА ЛІГА» (далі – «Асоціація).
  2. Уповноважити селищного голову Дорошука А.В. представляти селищну раду в Асоціації.
  3. Надати Дорошуку А.В. право:
  • Представляти інтереси селищної ради на установчих зборах Асоціації, брати участь в обговоренні і голосуванні з усіх питань порядку денного установчих зборів Асоціації, у тому числі з питань затвердження Статуту Асоціації та обрання виконавчого органу Асоціації.
  • Обирати і бути обраним до складу органів управління Асоціації.
  • Підписувати документи, пов’язані із створенням та державною реєстрацією Асоціації.
  • Брати участь у вирішенні будь-яких інших питань, пов’язаних із створенням Асоціації.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Дорошука А.В. та постійну комісію з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку селищної ради.

Селищний голова                                                                                А.В. Дорошук