Продовження...Про порядок денний дев’ятнадцятої сесії Цуманської селищної ради

Дата: 10.03.2019 16:06

55. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування гр. Громика Леоніда Лазаровича.

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

56. Про надання дозволу на розробку технічної документації із     землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Случик Лідії Павлівні (с. Холоневичі, вул. Травнева, 26);

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

57. Про надання дозволу на розробку технічної документації із     землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Сороці Івану Юхимовичу (с. Липне, вул. Незалежності, 89);

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

58. Про надання дозволу на розробку технічної документації із     землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Кривульському Дмитру Олександровичу (с. Липне, вул. 1 травня, 12);

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

59. Про надання дозволу на розробку технічної документації із     землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Челій Надії Григорівні (с. Липне, вул. Шкільна, 32).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кругляченко Олександру Юрійовичу, Кругляченко Софії Данилівні (с. Сильне, вул. Селянська, 55).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

61. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Маліновському Анатолію Анатолійовичу (с. Сильне).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Стрільчуку Олександру Андрійовичу.

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Скоропадській Галині Павлівні.

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Ройко Марії Степанівні.

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Стафійчуку Миколі Степановичу.

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Юнчику Петру Васильовичу (0,4262 га Сильне).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Юнчику Петру Васильовичу (1,0299 га Сильне).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Матюк Любові Петрівні (0,5727 га Сильне).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для ведення особистого селянського господарства гр. Матюк Любові Петрівні (0,8670 га Сильне).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування НПП «Цуманська пуща».

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок (урочище Дерманка).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

72. Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) (ТОВ «АГРО ГРУПА»).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

73. Про передачу земельних ділянок з державної власності в комунальну власність (с.Сильне)

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боровицькій Світлані Іванівні (вул. Авіаконструктора Калініна).

Інформує :  Григор’єва М.М- спеціаліст І категорії землевпорядник

75. Про відмову гр. Боровицькій Світлані Іванівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на території смт. Цумань вул. Авіаконструктора Калініна.

76.Різне.

Селищний голова                                                          А.В.Дорошук