Про внесення змін до штатного розпису ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт. Цумань

Дата: 22.10.2019 16:30

жовтень 2019 року №

смт Цумань

Про внесення змін до штатного розпису

ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт. Цумань

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу МОН України № 1205 від 06.12.2010 «Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти»

1. Внести зміни до штатного розпису закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт. Цумань, затвердженого рішенням сесії 17-1/12 від 29.12.2018 року ввівши додаткових 0,5 ставки шкільного бібліотекаря.
  2. Директору ЗЗСО І-ІІІ ступенів Л.Д. Романюк внести відповідні зміни до тарифікації.
  3. Бухгалтерії Цуманської селищної ради проводити відповідні нарахування та виплати з 01 листопада 2019 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, постійну комісію з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Селищний голова                                                                   А.В. Дорошук