Про встановлення норм витрат палива і мастильних матеріалів для службового автомобіля виконавчого комітету Цуманської селищної ради

Дата: 11.12.2019 16:17

грудня                                          смт. Цумань                                      №

Про встановлення норм витрат палива і мастильних

матеріалів для службового автомобіля виконавчого комітету

Цуманської селищної ради

З метою впорядкування використання службового автомобіля виконавчого комітету Цуманської селищної ради, раціонального та економного використання палива та мастильних матеріалів, а також враховуючи положення наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті», керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада вирішила:

1. Встановити базову лінійну норму витрат палива:

Марка

автомобіля

Рік випуску

Реєстраційний номер автомобіля

Об’єм двигуна

Базова лінійна норма (л/100 км)

ЗАЗ SENS TF698 K-74

АС31312ВС

7,5

1. Підвищувати норми витрат палива у таких випадках:
    1. При роботі у зимових умовах в залежності від фактичної температури повітря:
  • від 0°С до -5 °С на 2%;
  • від -5 °С до -10°С – на 4 %;
  • від -10°С до -15°С – на 6%;
  • від -15°С до -20 °С – на 8 %;
  • від -20 °С до -25 °С – на 10 %;
  • від -25 °С і нижче – на 12%.

2.2. При роботі в умовах міста:

– з населенням до 0,5 млн. чол. – на 5 %

– з населенням від 0,5 млн. чол. до 1 млн. чол. – на 10 %

– з населенням більше 1 млн. чол. – на 15 %

2.3. При роботі у надважких шляхових умовах у період сезонного бездоріжжя (снігових заметів) – на 35 %.

2.4. При пробігу першої тисячі кілометрів новим автомобілем і тим, що вийшов з капітального ремонту – на 10 %.

3. Зменшувати норми витрат палива у випадках:

3.1. При роботі за межами приміської зони на дорогах із цементобетону, асфальтобетону, бруківки, мозаїки. – на -15 %.

3.2. При роботі за межами приміської зони на дорогах із бітумомінеральної суміші, дьогтебетону, щебеню (гравію) – на -5 %.

4. Застосувати лінійні норми витрат палива при роботі у приміській зоні без коригуючого коефіцієнта «Робота в умовах міста». Приміською зоною вважати зону за межами міста з чисельністю більше 2,5 млн. чол. – до 50 км від межі міста, для міст з населенням від 0,5 до 2.5 млн. чол. – до 15 км від межі міста і з населенням менше 0,5 млн. чол. – до 5 км.

5. Крім нормативних витрат палива застосовувати додаткове його споживання у обсягах:

5.1. На внутрішньогаражні роз’їзди і технічні потреби (технічні огляди, приробіток деталей двигунів і автомобілів після ремонту  тощо) – не більше 1% від загальної кількості палива, спожитого  установою.

6. Установити норми витрат мастильних матеріалів :

Марка, модель, автомобіля

Моторні оливи л/100 л бензину

Трансмісійні оливи л/100 л бензину

Спеціальні оливи л/100 л бензину

Пластичні  мастила  кг/100 л бензину

ЗАЗ SENS TF698 K-74

1,3

0,1

0,1

7. Начальнику фінансового відділу та начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності вести облік витрат паливо-мастильних матеріалів згідно даного рішення та на підставі подорожніх листів.

8. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                            А.В. Дорошук