Про  затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»  на 2020 рік

Дата: 20.12.2019 04:27

грудня 2019 року

смт Цумань

Про  затвердження фінансового плану

Комунального некомерційного підприємства

«Цуманська районна лікарня»  на 2020 рік

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійних комісій селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю від  20.12.2019р., «Про проект рішення «Про  затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» на 2020 рік», клопотання Комунального  некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»  від  20.12.2019 р. №403,  селищна рада вирішила:

1.Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного  підприємства «Цуманська районна лікарня» на 2020 рік (додається).

2.Звіт про виконання фінансового плану Комунального  некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»  за 2020 рік заслухати в І кварталі 2021 року.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                                 А.В. Дорошук

Граузе,  тел. 94555