Про передачу комунального майна в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»

Дата: 11.01.2020 15:53

_________2020 року № _________

смт Цумань

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективного використання комунального майна Цуманської ОТГ, селищна рада

1. Передати комунальне майно, визначене в додатку 1, в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня».

2. Комунальному некомерційному підприємству «Цуманська районна лікарня» забезпечити збереження та ефективне використання переданого в оперативне управління комунального майна.

3. Покласти контроль за виконанням цього рішення на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                            Анатолій ДОРОШУК