Про введення штатних одиниць медичної сестри у ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Цумань, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Берестяне та ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Холоневичі

Дата: 30.07.2020 10:54

серпня 2020 року №

смт Цумань

Про введення штатних одиниць медичної сестри

у ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Цумань, ЗЗСО І-ІІІ ступенів

с. Берестяне та ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Холоневичі

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 20, 25 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018р.№90(зі змінами),з метою упорядкування типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти

1. З 01.09.2020 року ввести у штатний розпис ЗЗСО І-ІІІ ступенів              с. Берестяне посаду медичної сестри.
  2. З 01.09.2020 року ввести у штатний розпис ЗЗСО І-ІІІ ступенів               с. Холоневичі посаду медичної сестри.
  3. З 01.09.2020 року ввести у штатний розпис ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт.Цумань посаду медичної сестри.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, спеціаліста I категорії з економічних питань Грищук Т.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту Цуманської селищної ради М.В. Гламазду.

Селищний голова                                                              Анатолій ДОРОШУК