Про підведення результатів голосування з виборів депутатів до Цуманської селищної ради.

Дата: 16.11.2020 12:37

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Цуманська селищна територіальна виборча комісія

Луцького району Волинської області

ПОСТАНОВА

смт. Цумань

9:00                                                                                     № 20

6 листопада 2020 року

По першому питанню слухали голову територіальної комісії Клец О.О.,  яка повідомила членів комісії про результати голосування Цуманської селищної ради.

Ознайомила присутніх з кількістю отриманих бюлетенів одержаних дільничними виборчими комісіями , кількістю виборців включених до списку виборців та кількість виборців які взяли участь у голосуванні, які партії подолали 5% бар’єр , яка виборча квота, яка кількість голосів потрібна для отримання мандата по територіальному окрузі.

До Цуманської селищної ради відповідно до результатів  обрано 26 депутатів.

Постанова та протокол відповідно додаються.

Голова Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                      Клец О.О.

Секретар Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                     Запоточна Н.О.

МП