П Р О Т О К О Л № 6  засідання   Цуманської селищної територіальної виборчої   комісії Луцького району Волинської області

Дата: 16.11.2020 12:38

Місцеві вибори

25  жовтня  2020 року

П Р О Т О К О Л № 6

9:40 "26 " жовтня   2020 року                                        смт. Цумань, Грушевського ,2

Усього членів комісії: 11 осіб.

Присутні на засіданні члени комісії: Клец Ольга Олександрівна, Ковш Надія Петрівна, Запоточна Надія Олександрівна, Ковш Людмила Олександрівна, Мігна Тетяна Миколаївна, Клец Сергій Григорович, Гнатюк Юрій Олександрович, Потайчук Лариса Петрівна, Лагута Тамара Володимирівна, Ховайло Галина Василівна, Подолянко Ірина Сергіївна.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про припинення діяльності дільничних виборчих комісій

2.Припинення повноважень членів ДВК.

Слухали: голову комісії  Клец Ольгу Олександрівну, яка запропонувала порядок денний засідання.

За порядок денний проголосували члени комісії:

Утрималися 0 (нуль)

1 .По першому питанню слухали голову територіальної комісії  Клец О.О.,яка повідомила,що діяльність дільничних виборчих комісій припинено 26 жовтня 2020 року відповідно абзацу чотирнадцятого, частини другої статті 207 ВКУ.

Постанова № 13/1 додається

Вирішили : припинити діяльність дільничних комісій з 6  листопада 2020 року.

Проголосували:

Утрималися 0 (нуль)

2.По другому питанню виступила голова комісії Клец О.О.,яка повідомила, щодо припинення діяльності дільничних виборчих комісій припиняються повноваження членів ДВК, та членів комісії, які виконували обов'язки на платній основі.

Вирішили : припинити повноваження членів ДВК та членів комісії ,які виконували обов'язки на платній основі.

Постанова № 13/2 додається

Проголосували:

Голова Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                      Клец О.О.

Секретар Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                     Запоточна Н.О.

МП