Про внесення змін до місцевої Програми фінансової Підтримки Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» на 2021 рік

Дата: 05.04.2021 12:27

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

___ березня  2021 року № ___

смт Цумань

Про внесення змін до місцевої Програми фінансової

Підтримки Комунального некомерційного

підприємства «Цуманська районна лікарня»

на 2021 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 91 Бюджетного кодексу України, рекомендацій постійних  комісій селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю, клопотання КНП «Цуманська РЛ»  від 11.03.2021 року №83  селищна рада

1. Внести зміни до місцевої Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» на 2021 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 20 січня 2021 року №4/5 (далі – Програма):

1.1. У рядку  8, розділу 1. «Паспорт Програми», цифри «448,85» замінити на цифри «494,30».

1.2. Розділ 6. «Перелік завдань і заходів та результативні показники» викласти в новій редакції (додається).

2. Покласти контроль за виконанням цього рішення на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                                Анатолій ДОРОШУК

до рішення селищної ради

___  березня  2021 року №    ___

6.Перелік завдань і заходів та результативні показники

Перелік заходів програми

Термін виконання заходу

Джерела

фінансу

вання

Орієнтовні обсяги фінансування, тис. грн.

1

2

3

4

5

1

Заробітна плата

2

Нарахування на заробітну плату

3

Виплата пенсій і допомоги

4

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв (оплата електроенергії, придбання брикетів та напівбрикетів торфових)

5

Послуги з гідродинамічного очищення господарсько-побутової каналізаційної мережі Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»

Загальна сума

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до Змін місцевої Програми фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»  на 2021 рік»

1. Обгрунтування необхідності прийняття рішення

Недофінансування галузі охорони здоров’я не дозволяє в повному обсязі забезпечити видатки на утримання Підприємства, оновлення матеріально-технічної бази, здійснення оплат за надані послуги.  Підприємство потребує  додаткового фінансування за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, що можна вирішити через місцеву Програму фінансової підтримки, затверджену рішенням селищної ради.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою внесення змін до місцевої Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства» є  забезпечення додаткового виділення коштів з місцевого бюджету на  :

- оплату послуг з гідродинамічного очищення господарсько-побутової каналізаційної мережі Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»   – 45,45  тис. грн.;

Все це створить належні умови для забезпечення нормальної роботи  господарсько-побутової каналізаційної мережі  Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» .

Шляхами досягнення мети є:

- виділення коштів з місцевого бюджету для забезпечення надання послуг;

3. Правові аспекти

Це питання регулюється нормами Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» та  Бюджетним  кодексом України.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Виконання зазначеного заходу Програми потребує виділення коштів з місцевого бюджету  у сумі 45,45 тис. грн.

5. Позиція зацікавлених органів, установ, організацій

У вирішенні цього питання зацікавлені Комунальне некомерційне підприємство «Цуманська районна лікарня», Цуманська селищна рада. Їхня позиція полягає у тому, щоб рішення було прийняте.

6. Регіональний аспект

Проєкт рішення стосується  вирішення питання стосовно виділення Підприємству коштів для оплати послуг з гідродинамічного очищення господарсько-побутової каналізаційної мережі.

7. Громадське обговорення

Проєкт рішення не потребує проведення громадського обговорення.

8. Прогноз результатів

Прийняте рішення створить умови для виконнання зазначеного заходу Програми,  що в свою чергу сприятиме покращенню функціонування госодарсько-побутової каналізаційної мережі підприємства.

Економіст                                                                      Оксана Столярчук