З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 04.11.2021 11:10

Фото без опису

У першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України.

Від щирого серця вітаю працівників Центру надання соціальних послуг з професійним святом !

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів нашої територіальної громади,  допомога та підтримка тим, хто  найбільше того потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Саме від соціальних працівників залежить ефективність реалізації державної соціальної політики, яка стала на шлях реформування. Наші громадяни завдячуючи вашій праці мають відчути соціальний  захист та підтримку з боку держави. Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою директор Центру надання соціальних послуг

Тетяна Грицай

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)