Про делегування повноважень Ківерцівській територіальній громаді на 2022 рік

Про делегування повноважень

Ківерцівській територіальній

громаді на 2022 рік

З метою забезпечення централізованого, тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, або ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території селищної ради, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, для якісного задоволення конституційних потреб громадян на отримання потрібної інформації, керуючись пунктом 2 статті 10 та підпунктом 10 пункту «а» частини 1 статті 38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 29 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи» та статтями 75, 92, 93, 106 Бюджетного кодексу України, селищна рада

1. Делегувати Ківерцівській ТГ повноваження щодо управління, КУ «ОБ’ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ» КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, що належить до спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Луцького району Волинської області, доля централізованого, тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб,або ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території селищної ради, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.
  2. Передбачити у селищному бюджеті кошти у сумі 95000 гривень для надання субвенції на проведення видатків бюджетів органів місцевого самоврядування, що не враховані при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів бюджету Ківерцівській ТГ, на утримання КУ «ОБ’ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ» КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відповідно до укладених угод.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету,фінансів, планування,  соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                           Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук Р.В