Про зміну найменування юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня»

Дата: 11.02.2022 14:11

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

_________________                      смт Цумань                                                       №13/-

Про зміну найменування юридичної особи

Комунального некомерційного підприємства

«Цуманська районна лікарня»

Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись нормами Цивільного кодексу України, законів України «Основи законодавства про охорону здоров’я», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», розглянувши клопотання КНП «Цуманська РЛ» № 61 від 09.02.2022р., селищна рада

1. Змінити повне найменування юридичної особи з Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» на комунальне підприємство «Цуманська лікарня Цуманської селищної ради» та скорочене найменування – з КНП «ЦУМАНСЬКА РЛ» на КП «Цуманська лікарня».

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Цуманська лікарня Цуманської селищної ради (код ЄДРПОУ 01982844) в новій редакції (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Селищний голова                                                                      Анатолій ДОРОШУК