Про затвердження проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки в оренду для городництва гр.Войтовичу Миколі Анатолійовичу

Дата: 21.02.2022 15:41

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки в оренду для городництва гр.Войтовичу  Миколі  Анатолійовичу

Відповідно до ст.ст. 12, 36, 79-1, 93, 122, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України  «Про оренду землі»,керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1.Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  для  городництва, площею 0,6000га кадастровий номер 0721884000:01:001:0070, яка розташована в межах с.Липне, Луцького  району Волинської області.

2.Зареєструвати комунальну власність земельної ділянки площею 0,6000 га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0070 за Цуманською селищною радою.

3. Передати в оренду громадянину Войтовичу  Миколі  Анатолійовичу, строком на ______ (___) років, земельну ділянку із цільовим призначенням (Секція А 01.07) для городництва площею 0,6000га, кадастровий номер0721884000:01:001:0070, яка розташована с.Липне, Луцького  району Волинської області.

4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі __% (_____ відсотків) від нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, за земельну ділянку загальною площею 0,6000 га.

6. Зобов'язати громадянина Войтовича  Миколу  Анатолійовича   зареєструвати  речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства. Дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з  громадянином Войтович  Миколою Анатолійовичем   договір оренди землі  на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                Анатолій ДОРОШУК

Демчук