Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування придбаних приміщень гр. Шпорук Світлані Віналіївні

Дата: 21.02.2022 15:56

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування придбаних приміщень гр.

Шпорук   Світлані  Віналіївні

Відповідно до п.34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статей 12,118,120,122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Шпорук С.В., витягів про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 06.07.2017р. на придбані приміщення, селищна рада

1. Надати  громадянці  Шпорук   Світлані  Віналіївні дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в  оренду, для обслуговування придбаних приміщень   (нежитлове приміщення А-1, загальною площею 119,3кв.м,  яке  розташоване  в  с.Скреготівка, вул.Затишна, 33ж; приміщення  сауни, нежитлове  приміщення,загальною  площею  89,2кв.м, яке розташоване   с.Скреготівка, вул.Затишна, 33г) орієнтовною  площею 0,25га,    Цуманської  селищної  ради Луцького  району  Волинської області.

2.  Проект  землеустрою  після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою( голова  комісії- Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Демчук