З Днем українського добровольця!!!

Дата: 12.03.2022 21:20

Фото без опису

14 березня Україна відзначає День українського добровольця. Це люди, які вступили на військову службу за власним бажанням; люди, які добровільно обрали шлях воїна, що тримає над нами мирне небо; це вірні сини рідної землі, здатні відстояти незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, її право на існування. Це свято справжніх патріотів, адже українські добровольці – це символ мужності, героїзму, щирого патріотизму та відваги. Саме вони першими відчули відповідальність і змогли піднятися на захист своєї Батьківщини, у складні часи мужньо чинили опір ворогу навіть без сучасного озброєння, першими прийняли на себе удар російського агресора і, без сумніву, зроблять це знову і знову.

Україна засвідчила свою повагу до цих людей, запровадивши дане свято.

Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів, воїни!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята, подяку та низький уклін кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, за незламність бойового духу.  Бажаємо Вам здоров`я, наснаги, витримки, мудрих рішень та нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. Хай доля буде прихильною до Вас та Ваших родин.

Ми вдячні бійцям, які пройшли пекло найтяжчих бойових операцій на Сході країни, для яких вогняний Донбас став останнім бойовим завданням. Пам'ять про них завжди жива.

…Кинули дивани, вимкнули новини

І нові події створюють самі.

Хлопці добровольці, Ви прийдіть живими!

Хай минають кулі Вас у цій війні!

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!