Про затвердження Програми підтримки добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради на 2022 рік

Дата: 20.04.2022 10:52

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

«___»________________          смт Цумань                                          №16/-

Про затвердження Програми підтримки

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи національного спротиву», з метою підтримки діяльності добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Програму підтримки добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради на 2022 рік, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Додаток

до рішення Цуманської селищної ради

№___ від «___»__________

підтримки добровольчого формування територіальної громади

Цуманської селищної ради на 2022 рік

І. Загальна характеристика програми

Програма підтримки добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради на 2022 рік (далі – «Програма») розроблена відповідно до положень Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи національного спротиву», інших законодавчих та підзаконних актів.

ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Програма розроблена у зв’язку з веденням воєнного стану в Україні та різким ускладненням ситуації на кордоні України та загрозою суверенітету та територіальній цілісності України. Прийняття програми направлене на підтримку добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради (далі – «ДФТГ Цуманської селищної ради»), яке забезпечує захист важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, території громади і населення.

ІІІ. Мета програми

Метою Програми є матеріально-технічне забезпечення потреб ДФТГ Цуманської селищної ради засобами захисту, матеріально-технічного забезпечення, спорядженням, паливно-мастильними матеріалами, харчуванням для підтримки боєготовності та ефективного виконання поставлених завдань.

IV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

обсягів та джерел фінансування, строки виконання програми

Програма передбачає комплексне розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення особового складу ДФТГ Цуманської селищної ради засобами захисту, матеріально-технічного забезпечення, спорядженням, паливно-мастильними матеріалами, харчуванням.

Виконання програми дасть можливість виконати вимоги щодо здійснення матеріального забезпечення ДФТГ Цуманської селищної ради.

Фінансування Програми здійснюватиметься відповідно до заходів, зазначених у додатку до програми за рахунок коштів бюджету Цуманської селищної територіальної громади та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Реалізація Програми відбуватиметься протягом 2022 року.

V. Напрями діяльності і заходи Програми

Програмою передбачається здійснити ряд завдань та заходів щодо матеріально-технічного забезпечення ДФТГ Цуманської селищної ради. Реалізація заходів Програми дасть змогу забезпечити ДФТГ Цуманської селищної ради  необхідними засобами захисту, матеріально-технічного забезпечення, спорядженням, паливно-мастильними матеріалами, харчуванням відповідно до існуючих норм згідно з потребами.

VI. Результативні показники

(критерії оцінки ефективності виконання заходів Програми)

Результативним показником ефективності виконання заходів програми є повне забезпечення матеріально-технічними засобами ДФТГ Цуманської селищної ради згідно з потребами з метою виконання в повному обсязі завдань, покладених на добровольче формування.

VII. Оцінка ефективності виконання заходів Програми

Виконання заходів Програми дозволить:

забезпечити підсилення охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, території громади і населення

ефективно боротися з диверсійними та іншими незаконно створеними формуваннями;

підтримувати безпеку і правопорядок на території громади;

підвищити ефективність робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру;

зменшити кількість загиблих та постраждалих серед мирного населення.

VIII. Контроль за виконання Програми

Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, покладається на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Секретар ради                                                                                                                  Тетяна ЯНУЛЬ

Додаток

до Програми підтримки добровольчого формування територіальної громади Цуманської селищної ради на 2022 рік

ЗАХОДИ