Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ФГ «Сильне»

Дата: 27.04.2022 13:15

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                              Проект

Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ФГ «Сильне»

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 83, 123, 124, 125, п. 27, 28, Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022року, селищна рада

1. Передати в оренду Фермерському господарству «Сильне» земельні ділянки комунальної власності площами: 4,9992га  та  6,3186 га із цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – А.01.01), які розташовані відповідно за межами села Знамирівка, урочище Балярка та в с. Сильне, урочище Чукри Луцького району, Волинської області, встановивши наступні умови:

1.1. термін оренди – 11 місяців.

1.2. розмір орендної плати – 8% (вісім відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу укласти в електронній формі та засвідчити кваліфікованими електронними підписами орендаря і орендодавця договір оренди на земельну ділянку, яка надається в оренду на умовах даного рішення.

3. Зобов`язати Фермерське господарство «Сильне» дотримуватися прав і обов`язків землекористувача та обмеження прав на землю відповідно до чинного земельного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам`яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.)

Селищний голова                                                   Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук