Центр надання соціальних послуг

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг за 2021 рік

про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг за  2021 рік. Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 року №904 "Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг" та згідно Постанови № 449 від 01.06. 2020 року  « Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», з метою покращення якості надання соціальних послуг в КУ «центр надання соціальних послуг Цуманської селищної ради» виданий наказ 01.03.2022 року № 8/1 про організацію і проведення внутрішнього моніторингу та оцінки якості соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома.

11:17 03.06.2022