Оголошення

Прийом громадян першим заступником прокурора області

У четвер, 12 березня 2020 року, перший заступник прокурора області Олександр Євгенійович Шамринський з 10:00 до 13:00 прийматиме громадян у Ківерцівському відділ Маневицької місцевої прокуратури за адресою: м. Ківерці, вул. Незалежності, 14

12:31 03.03.2020

Про проведення публічного обговорення

Цуманська селищна ОТГ Ківерцівського району Волинської області повідомляє про проведення громадських обговорень «Детального плану території для розміщення магазину по вул. Незалежності в с. Липне Ківерцівського району Волинської області».

10:04 13.02.2020

До уваги громадян щодо земельних ділянок!

Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області забезпечується наповнення Державного земельного кадастру та внесення (перенесення) відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

16:37 10.02.2020

Де в Цумані не буде світла

До відома жителів смт Цумань! З метою підвищення надійності електропостачання і покращення якості обслуговування споживачів 21.02.2020 року (п'ятниця) з 9:00 - 17:00 год. будуть здійснюватися вимкнення електропостачання пов'язані із запланованими роботами по обслуговуванню електричних мереж в смт Цумань на наступних вулицях: Партизанська, Гагаріна, Сонячна, Лебедина, Вишнева, С. Бойко, 8-Березня, 1-Травня, Васильєва, І. Франка, Л. Українки, Пушкіна, Філатова

14:37 10.02.2020

Оголошення

Починаючи з 2018 року у рамках Меморандуму про співпрацю, МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ тісно співпрацює з ГО «Донбас  СОС». Одним із напрямків роботи є підтримка безкоштовної «гарячої лінії » 0-800-309-110, яка  надає консультаційні послуги інформаційного та правового  характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської федерації та тимчасової окупації окремих територій держави.

14:31 05.02.2020

Оголошення про проведення громадських слухань Генерального плану смт Цумань!

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Цуманська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення з метою врахування громадських  інтересів  у проекті містобудівної документації: «Внесення змін до Генерального плану смт Цумань Ківерцівського району Волинської області».

10:11 04.02.2020