Навчання депутатів

Дата: 12.06.2018 11:18

12 червня  2018 року  У  приміщенні селищної  ради Цуманській  ОТГ  відбулось навчання для депутатів та працівників селищної ради щодо ведення відкритої та прозорої діяльності.

В ході  навчання  мова ішла  про:
- поняття прозорості та публічності,
- що таке публічна інформація,
- як організувати роботу із громадою через надання доступу до публічної інформації,
- значення інформаційних ресурсів ради для комунікації із громадськістю,
- права, можливості та обов’язки депутатів та старост у представленні інтересів периферійних громад та центральної садиби,
- форми проведення задля ширшої комунікації з громадськістю.

Модератором  заходу  був радник Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування ,  керівник Волинського осередку громадського руху «Народний Контроль»  Михайло Шелеп , представник ГО «Волинського інституту права» Тамара Бащук  та Олена Кузьмич – представник ГО «Волинського центру розвитку місцевого самоврядування».

Захід відбувся в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади», що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.