Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 25.09.2018 11:10

Цуманська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І – категорії (із соціальної роботи); начальника відділу освіти, молоді та спорту.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, освіта: вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідно професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2-х років, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • документи про освіту;
  • паспорт громадянина України;
  •  довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань  запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу 25.10.2018р. включно за адресою: смт. Цумань, вул. Грушевського, 2

Довідки за тел. 9-42-60

Селищний голова                                                                                     Дорошук А.В.