Конкурс на заміщення вакантних посад двох спеціалістів І категорії бухгалтерського обліку Цуманської селищної ради

Дата: 28.10.2018 12:04

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантних посад двох спеціалістів І категорії бухгалтерського обліку  Цуманської селищної ради

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, освіта: вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідного професійного спрямування , стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 –х років, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
– заяву про участь у конкурсі;
– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними                                                                             додатками;
– 2 фотокартки розміром 3 х 4 см;
– документи про освіту;
– паспорт громадянина України;
– довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
– письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.
     Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та „Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу селищної ради.
     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково.

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу до 27.11.2018 року включно за адресою: смт. Цумань, в. Грушевського, 2 Довідки за тел. 9-42-60

Фото без опису

Селищний голова                                                                                                   А.В. Дорошук