Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Дата: 20.02.2019 11:08

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

Керуючись  ст. 12, 40, 118, 121, 122, 123,  125, 134, 186, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», ст.19, 20, 25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  17. 11. 2004р  № 1553 «Про  затвердження  Положення  про  Державний  фонд  документації  із  землеустрою», розглянувши заяву гр. Боровицької Світлани Іванівни,  селищна рада

1. Затвердити  проект  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки                     у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах смт. Цумань, по вул. Авіаконструктора Калініна Ківерцівського району, Волинської області, площею 0,3100 га з кадастровим номером 0721855700:01:001:2154.

2. Передати громадянці Боровицькій Світлані Іванівні у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах смт. Цумань, по вул. Авіаконструктора Калініна Ківерцівського району, Волинської області, площею 0,3100 га з кадастровим номером 0721855700:01:001:2154.

3.  Зобов’язати громадянку Боровицьку Світлану Іванівну:

3.1. Зареєструвати земельну ділянку та речові права на неї в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.2. Виконувати  обов’язки  власника  земельної  ділянки  відповідно до ст.91 Земельного  кодексу  України.

3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4.  Спеціалісту-землевпоряднику селищної ради  внести  відповідні  зміни  в  земельно-облікову  документацію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                             А.В.Дорошук