Про погодження виділення  в натурі (на місцевості)  земельної  частки (паю) Баранович Тамарі Прокопівні

Дата: 23.05.2019 14:06

Про погодження виділення  в натурі (на місцевості)  земельної  частки

(паю) Баранович Тамарі Прокопівні

Відповідно  до ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 19,81,125,126 Земельного кодексу України, Закону України від 10.07.2018року №24978-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення,запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст..3 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» розглянувши заяву  громадянки  Баранович Тамари Прокопівни, селищна  рада   в и р і ш и л а :

1.   Надати дозвіл на виготовлення технічної документації щодо  виділення громадянці  Баранович Тамарі Прокопівні(на місцевості) земельні  ділянки   в розмірі земельної  частки (паю) для ведення  особистого селянського господарства  на території с.Холоневичі Цуманської  селищної ради  на підставі  сертифікату   на право  на земельну частку (пай)   для оформлення  документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки згідно з додатком.    (Додаток додається).

2.   Технічну  документацію     із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж   земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3.     Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійно діючу комісію з питань земельних відносин , охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства.

Селищний голова:                                    А. В. Дорошук

Арендарчук 9-86-42

до рішення сесії  Цуманської селищної ради   від

№ пп