Конкурс на вакантні посади

Дата: 25.09.2019 09:05

ОГОЛОШЕННЯ

Цуманська селищна рада оголошує конкурс на вакантні посади посадових осіб місцевого самоврядування в апараті селищної ради та її виконавчого комітету, а саме :

1. Головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту
  2. Директора КЗ «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад, встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду:

Громадянство України, освіта – вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідного рівня спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, або державній службі не менше 1 року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2-х років. Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

а) Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;

б) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

в) дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

г) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

д) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

е) копію документа, який посвідчує особу; (паспорт, інд. код)

є) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних) ;

ж) письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

Кандидати допущені до участі в конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається додатково.

Заяви приймаються на потязі 30-ти днів з дня опублікування оголошення за адресою:

смт Цумань, вул. Грушевського, 2

тел. 9-42-60