Про внесення змін до  штатного розпису ЗДО «Колобок» с. Холоневичі Цуманської  селищної ради

Дата: 22.10.2019 16:28

жовтня 2019 року №______

смт Цумань

Про внесення змін до  штатного розпису ЗДО «Колобок»

с. Холоневичі Цуманської  селищної ради

Керуючись ст. 26  ЗУ «Про місцеве самоврядування», згідно ст.39 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №1055 від 04.11.2010 року «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» та зважаючи на заміну опалення, Цуманська селищна рада

1. Вивести із штатного розпису 0,5 штатної одиниці посади опалювача та ввести посаду машиніста (кочегара) котельні на період опалювального сезону. Кількість штатних одиниць за посадою – 2.

2. Затвердити штатний розпис ЗДО «Колобок» с. Холоневичі   згідно  додатку 1.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю та комісію з освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Селищний голова                                                          А.В. Дорошук