Про затвердження штатного розпису Лопатенського історико-природничого музейного комплексу на 2020 рік

Дата: 16.12.2019 09:17

2019 року №______

смт Цумань

Про  затвердження штатного розпису Лопатенського

історико-природничого музейного комплексу на 2020 рік

Керуючись  ст.26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про музеї та музейну справу», Постановою КМУ України від 19.06.2019р.    № 612 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови КМУ України від 30.08.2002р. №1298», селищна рада

1. Затвердити штатний розпис на 2020 рік Лопатенського історико - природничого музейного комплексу (додаток 1).
  2. Відділу бухгалтерського обліку проводити нарахування заробітної плати згідно затвердженого штатного розпису.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю та комісію з освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Селищний голова                                                              А.В. Дорошук