Про  надання дозволу на розробку генерального плану с. Липне Ківерцівського району Волинської області

Дата: 11.11.2019 17:00

Про  надання дозволу на розробку

генерального плану с. Липне

Ківерцівського району Волинської області

Заслухавши інформацію виконуючої  обов’язки старости с.Липне та постійно діючої комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства, враховуючи необхідність розвитку територіальної громади, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись вимогами ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Цуманської селищної ради на розробку  генерального плану с.Липне Ківерцівського району Волинської області.

2. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради:

- виступити замовником розроблення містобудівної документації місцевого рівня – генерального плану с. Липне відповідно до Порядку розроблення містобудівної документації затвердженого наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011року;

-  визначити розробника та укласти з ним договір щодо виготовлення містобудівної документації;

-  організувати оприлюднення рішення про розроблення містобудівної документації на офіційному веб-сайті селищної ради;

«Про затвердження проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

3.Відповідальною особою за забезпечення роботи з розгляду пропозицій громадськості призначити заступника селищного голови з виконавчої роботи.

4.Після розроблення та затвердження містобудівної документації, забезпечити оприлюднення матеріалів генерального плану с. Липне шляхом розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування.

Селищний  голова                                                                       А. В.Дорошук

Арендарчук 9 -86-42