Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Ходорчуку Олександру Володимировичу

Дата: 12.02.2020 16:50

РІШЕННЯ                               Проект

Про затвердження проекту  землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність для будівництва

і обслуговування житлового будинку, господарських будівель

і споруд  гр. Ходорчуку Олександру Володимировичу

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118,120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, сесія Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність площею 0,1166 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2256, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ходорчуку Олександру Володимировичу в межах  смт Цумань   Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,1166 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2256  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в смт Цумань  Ківерцівського району  Волинської області гр.Ходорчуку Олександру Володимировичу.

3. Гр.Ходорчуку О.В.  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства.

Селищний голова:                                                Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук (9-95-42)