Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Янулю Назару Васильовичу

Дата: 12.02.2020 16:52

РІШЕННЯ                               Проект

Про затвердження проекту  землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність для будівництва

і обслуговування житлового будинку, господарських будівель

і споруд  гр. Янулю Назару Васильовичу

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118,120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, сесія Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність площею 0,1500 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2303, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Янулю Назару Васильовичу в межах  смт Цумань   Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,1500 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2303  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в смт Цумань  Ківерцівського району  Волинської області гр.Янулю Назару Васильовичу.

3. Гр. Янулю Н. В.  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства.

Селищний голова:                                                Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук (9-95-42)