Дата: 18.02.2020 15:54

РІШЕННЯ                              Проект

Про внесення зміни до рішення Цуманської селищної ради

№24-1/22 від 24.10.2019року «Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр..Дячук Тетяні Вячеславівні

та Буланенковій Наталії Степанівні»

Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

1. Внести зміни в раніше прийняте рішення селищної ради №24-1/22 від 24.10.2019 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр..Дячук Тетяні Вячеславівні та Буланенковій Наталії Сергіївні», а саме:
  • виключити пункт  3 з даного рішення;
  • викласти пункти 3, 3.1, 3.2, 3.3  у такій редакції:

Зареєструвати в комунальну власність Цуманської селищної ради земельну ділянку площею 0.1200га – кадастровий номер 0721855700:01:001:2270.

Передати гр. Дячук Тетяні Вячеславівні та Буланенковій Наталії Степанівні в оренду земельну ділянку площею 0,1200га (по ½ частки кожному), кадастровий номер 0721855700:01:001:2270, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в смт Цумань вул..Вербова,21 Ківерцівського району Волинської області.

Встановити  орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі  _____    % від  нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Доручити селищному голові  укласти договір оренди земельної ділянки з Дячук Тетяною Вячеславівною та Буланенковою Наталією Степанівною.

Селищний голова:                                  Анатолій ДОРОШУК