Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства  гр. Климець Олександру Васильовичу

Дата: 19.02.2020 15:55

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                               Проект

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства

гр. Климець Олександру Васильовичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,22,93,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для ведення собистого селянського господарства громадянину Климець Олександру Васильовичу Жителю с.Сильне Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області.

2.  Передати в оренду земельну ділянку  площею 2,00 га, кадастровий номер 0721886200:01:001:0464, для ведення особистого селянського господарства з числа земель сільськогосподарського призначення  розташовану в межах  с. Сильне Ківерцівського району  Волинської області громадянину Климцю Олександру Васильовичу терміном на 7 років.

3. Встановити орендну  плату  зазначеної  земельної  ділянки 7 %  від  нормативно-грошової  оцінки  земельної  ділянки  від  05.03.2019 року, що складає – 752,02грн. (сімсот пятдесят дві  грн. 02 коп.) на рік.

4. Зобов»язати гр. Климця О.В. суворо  дотримуватись  встановлених  законодавством  правил  землекористування.

5. Селищному голові Анатолію Дорошуку заключити договір оренди на вищезгадану земельну ділянку.

6. Здійснити державну реєстрацію договору  оренди в установленому законодавством   порядку.

7. Спеціалісту земельного відділу Арендарчук С.М.  внести  необхідні  зміни  в земельно-облікові  документи.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального обслуговування (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                  Анатолій  ДОРОШУК