Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Назарчуку Віктору Івановичу

Дата: 19.02.2020 16:03

РІШЕННЯ                               Проект

Про затвердження проекту  землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність для будівництва

і обслуговування житлового будинку, господарських будівель

і споруд  гр. Назарчуку Віктору Івановичу

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118,120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, сесія Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність площею 0,1475 га, кадастровий номер 0721855700:04:000:0262, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.. Назарчуку Віктору Івановичу в межах  с.Кадище   Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,1475 га, кадастровий номер 0721855700:04:000:0262  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с. Кадище  Ківерцівського району  Волинської області гр.Назарчуку Віктору Івановичу.

3. Гр.Назарчуку В.І.  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства.

Селищний голова:                                                Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук (9-95-42)