Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах площею 14,8946 га

Дата: 20.02.2020 09:32

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

__лютого 20 року №

смт Цумань

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності,

що пропонується для продажу права оренди на

земельних торгах площею 14,8946 га

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118, 120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Цуманській селищній раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), загальною площею 14,8946 га, розташованої в с. Городище Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Встановити, що земельній ділянці площею 14,8946 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва присвоєно кадастровий номер 0721886200:02:001:0611.

3. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності на земельну ділянку, площею 14,8946 га з кадастровим номером 0721886200:02:001:0611, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах.

4. Затвердити умови продажу права оренди земельної ділянки, площею 14,8946 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 0721886200:02:001:0611, яка розташована в с. Городище, встановивши наступне:

4.1. Стартова ціна продажу в розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки.

4.2. Значення кроку земельних торгів у розмірі 0,5% від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки.

4.3. Строк оренди – 25 років з дня підписання договору оренди.

4.4. Гарантійний внесок становить 5% від стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою.

4.5. Земельні торги провести за адресою смт Цумань, вул. Грушевського, 2.

4.6. Відповідно до п.5 ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу ділянки на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів переможця торгів.

4.7. Уповноважити селищного голову Дорошука Анатолія Васильовича бути представником від Цуманської селищної ради на земельних торгах, укласти договір права оренди земельної ділянки із переможцем торгів в день проведення земельного аукціону, який підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                                  А.В. Дорошук

Григор’єва, 9-43-55