Про розірвання договору оренди земельної ділянки, яка розташована в смт Цумань, вул. 1 Травня, 123 А

Дата: 18.03.2020 12:03

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

______ 2020 року №

смт Цумань

Про розірвання договору оренди земельної ділянки, яка розташована в смт Цумань, вул. 1 Травня, 123 А

Керуючись п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 39, 120, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 31, 32 Закону України «Про оренду землі» на підставі заяви гр. Федорчука Олександра Сергійовича, який діє від імені гр. Росії Гладкої Ганни Володимирівни на підставі довіреності від 06.09.2017 року №918 щодо розірвання договору оренди землі, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію речового права №179517177 від 03.09.2019 року, у зв’язку із переходом права власності на житловий будинок селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Припинити з громадянкою Росії Гладкою Ганною Володимирівною, від імені якої на підставі довіреності, посвідченої 06.09.2017 року Баглаєвим С.М., нотаріусом Сиктивкарського нотаріального округу Республіки Комі Російської Федерації за реєстровим №918 діє громадянин Федорчук Олександр Сергійович  право оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з кадастровим номером 0721855700:01:001:2237, яка розташована в смт Цумань, вул. 1 Травня, 123 А.

2. Розірвати договір оренди землі від 30 серпня 2019 року, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію речового права №179517177 від 03.09.2019 року, укладений з гр. Федорчуком Олександром Сергійовичем, що діє на підставі довіреності,  на зазначену вище земельну ділянку, у зв’язку із набуттям іншою особою права власності на житловий будинок, відповідно до договору дарування №1345 від 17.10.2019 року, що розташований на вказаній земельній ділянці.

3. Доручити селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу укласти додаткову угоду про дострокове розірвання договору оренди вищезазначеної земельної ділянки.

4. Громадянину Федорчуку Олександру Сергійовичу провести державну реєстрацію припинення права оренди земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                           Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук 9 43 55