Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозуль Володимиру Вікторовичу

Дата: 18.03.2020 11:18

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Про надання дозволу на виготовлення проекту

із землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Зозуль Володимиру Вікторовичу

Відповідно до статтей 12, 40, 79-1, 81,116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину Зозуль Володимиру Вікторовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Цуманської селищної ради, що розташована в с. Сильне Ківерцівського району Волинської області, з подальшою передачею у власність.

2. Громадянину Зозуль Володимиру Вікторовичу замовити даний проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у виконавця (розробника) робіт із землеустрою та погодити згідно норм чинного законодавства України.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 94355