До відома страхувальників та застрахованих осіб!

Дата: 27.03.2020 13:32

Фото без описуДо відома страхувальників та застрахованих осіб!

З метою протидії поширення коронавірусної інфекції COVID–19 та вжиття заходів щодо  упередження ризиків зараження цією хворобою з 17 березня 2020 року на час запровадження карантинно-обмежувальних заходів  Ківерцівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області працюватиме в режимі  обмеженого доступу до установи.

Громадяни, які матимуть необхідність звернутися до  Ківерцівського відділення щодо вирішення питань із загальнообов’язкового соціального страхування, можуть надіслати свій запит за адресою електронної пошти:: kive.vo@fssu.gov.ua.

Для надання розяснень звертайтесь за номерами телефонів:

• щодо питань надання матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві:

3-27-74

• з питань реабілітаційного або  санаторно-курортного лікування, надання медико-соціальних послуг

2-12-92

• з питань нещасних випадків на виробництві та профілактики страхових випадків

2-12-92.