Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 19.06.2020 14:47

РІШЕННЯ                              Проект

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву Демчук Т.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, відповідно до ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122, 142, 151, 186-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України  «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійної комісії Цуманської селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства, керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада  вирішила:

1. Затвердити Демчук Тетяні Володимирівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0312 га (кадастровий номер 0721855700:01:002:2345),  яка розташована по вул. Філатова, смт Цумань Ківерцівського району Волинської області.
  2. Зареєструвати комунальну власність земельної ділянки площею 0,0312га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2345 за Цуманською селищною радою.

3. Передати Демчук Тетяні Володимирівні, строком на 10 (десять) років земельну ділянку із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0312 га (кадастровий номер 0721855700:01:001:2345), яка розташована по вул. Філатова, смт Цумань Волинської області.

3. Нормативно грошова  оцінка земельної ділянки, що надається  в оренду Демчук Тетяні Володимирівні, станом на 01.06.2020 р. становить        гривень ().

4. Встановити Демчук Тетяні Володимирівні орендну плату за надану в користування земельну ділянку по вул. Філатова в смт Цумань в розмірі 10% (десяти відсотків) від нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, за земельну ділянку загальною площею 0,0312 га, що становить  грн. ( гривень  копійок).

5. Надати Демчук Тетяні Володимирівні дозвіл на передачу орендованої земельної ділянки  або її частини в суборенду без зміни цільового призначення при умові дотримання чинного законодавства.

6. Зобов'язати Демчук Тетяну Володимирівну:

6.1. протягом 30 календарних днів з моменту отримання даного рішення зареєструвати  речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства;

6.2. дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з  Демчук Тетяною Володимирівною договір оренди землі  на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Цуманської  селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний  голова                                                      Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук