Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 13.08.2020 12:48

Виконавчий комітет   Цуманської  селищної ради

ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

Спеціаліста  2-ї  категорії  відділу  «Центр  надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Цуманської  селищної ради (віддалені робочі місця с.Берестяне, с.Холоневичі, с.Липне, с. Сильне,  4-и штатні одиниці).

До участі у конкурсі допускаються  громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  адміністратора, спеціаліста 1-ї, або 2-ї категорії  відповідного напрямку не менше 1-го  року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі   подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі;  заповнену особову картку (форма П-2 Д С); дві фотокартки розміром 4 х 6 см.; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий  рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК); копію документа, який посвідчує особу,ідентифікаційний код; копія трудової книжки; копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів  з дня   опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних  функціональних  обов’язків, розміру та умов оплати  праці  надається  за адресою: смт. Цумань,  вул.Грушевського,2, тел.9-43-55