Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

Дата: 29.07.2020 09:52

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                             Проект

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення

Керуючись ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. ст. 12, 98,99,100 Земельного Кодексу України, ст.. 19,22,25,30,55-1 Закону України « Про землеустрій » , враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці  Зубенко  Тетяні  Вікторівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки комунальної власності, кадастровий номер 0721855700:01:001:2300,  за адресою: смт Цумань вул. Грушевського,  площею 0.15 га  зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування житлового номебудинку, господарських будівель та споруд».

2. Виготовлений проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною  цільового призначення представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук ,9-43-55