Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гонтар Тетяні Олексіївні

Дата: 17.08.2020 15:48

РІШЕННЯ                         Проект

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Гонтар Тетяні Олексіївні

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19, 22, 25, 29, 30, 56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12, 40, 118, 120, 121, 186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

1. Затвердити,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1003 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах смт Цумань, вул.Мальовнича,23 Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,1003 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2352, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в смт Цумань,  вул. Мальовнича,23  Ківерцівського району Волинської області громадянці Гонтар Тетяні Олексіївні.

3.Громадянці Гонтар Тетяні Олексіївні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 9 43 55