ПОСТАНОВА № 7 Про  реєстрацію кандидатів на посаду   Цуманського селищного голови Цуманської об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року  та видачу посвідчень.

Дата: 28.09.2020 15:05

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ РАД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

смт. Цумань

11 год 00 хв "25" вересня  2020 року                                                                      № 7

До Цуманської територіальної виборчої комісії надійшли заяви від політичних партій, організацій та шляхом самовисування  разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів на посаду  Цуманського селищного голови Цуманської об’єднаної територіальної громади.

Розглянувши вищезазначені документи, Цуманська селищна територіальна  виборча  комісія  встановила  їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищенаведене, керуючись статтями 36,37 Виборчого кодексу України, постановою ЦВК від 10.08.2020 року №173 та постановою №200 від 25.08.2020 року. Та відповідно до статтей 10,11, статті  206, частини  другої статті 216, частини першої, четвертої статті 222,статті 225, частини першої, другої шостої - восьмої статті 227 Виборчого кодексу України, Цуманська територіальна виборча комісія Луцького району Волинської області

постановляє:

1.Зареєструвати наступних кандидатів на посаду Цуманського селищного голови  Цуманської об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня:

- Кобилан Олександр Васильович (від Ківерцівської районної організації Народного Руху України);

- Дуб Володимир Прокопович (шляхом самовисування);

- Дорошук Анатолій Васильович ( від Волинської обласної організації політичної партії «За майбутнє»)

- Касарда Валентина Іванівна ( від Волинської обласної  організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»)

- Фень Микола Данилович ( від Волинської обласної організації  Політичної партії «Слуга народу»)

- Кулик Ярослав Іванович (шляхом самовисування);

- Калітка Дмитро Анатолійович (від Волинської  територіальної організації  Політичної партії «Європейська Солідарність»)

2. Видати копію  цієї постанови та посвідчення кандидата встановленої форми  відповідним  кандидатам  на посаду.

3. Цю постанову оприлюднити на сайті  та стенді офіційних матеріалів комісії.

4.Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Цуманського селищного голови  надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання до Центральної виборчої комісії.

Голова Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                      Клец О.О.

Секретар Цуманської селищної територіальної

виборчої комісії Луцького району Волинської області                                     Запоточна Н.О.

МП