Дата: 19.10.2020 12:25

20 жовтня 2020 року № 34-1/

смт Цумань

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади майна бібліотек-філіалів Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області,  які розташовані на території Цуманської ОТГ

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  пункту 7 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання  територіальних громад», КМУ від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення Ківерцівської районної ради Волинської області від «___»_________ № ___ «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади майна бібліотек-філіалів Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області,  які розташовані на території Цуманської ОТГ», селищна рада:

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Цуманської ОТГ окреме індивідуально визначене майно бібліотек-філіалів Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області, які розташовані на території Цуманської ОТГ і задовольняють її колективні потреби, а саме:

- бібліотека-філіал с.Башлики;

- бібліотека-філіал с.Грем’яче;

- бібліотека-філіал с.Дубище;

- бібліотека-філіал с.Карпилівка;

- бібліотека-філіал с.Скреготівка.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                                    Анатолій ДОРОШУК

Філюк