Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Гусаку Юрію Олексійович

Дата: 05.10.2020 09:13

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Гусаку Юрію Олексійовичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19, 22, 25, 29, 30, 56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12, 40, 118, 120, 121, 186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0595, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гусаку Юрію Олексійовичу  в  селі Липне, вул.Відродження,61 Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,2500 га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0595, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в селі Липне, вул.Відродження,61 Ківерцівського району Волинської області громадянину Гусаку Юрію Олексійовичу.

3. Громадянину Гусаку Юрію Олексійовичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                      Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 096 733 7322