Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ройку Івану Федоровичу

Дата: 05.10.2020 09:14

РІШЕННЯ                                Проект

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

гр. Ройку Івану Федоровичу

Відповідно  до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 19,81,125,126 Земельного кодексу України, Закону України від 10.07.2018року №24978-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст..5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статті 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», закону України «Про державний земельний кадастр», селищна рада                                                    ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Ройку Івану Федоровичу  для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельних часток (паїв) з наступними площами:

-0.8301га - кадастровий номер 0721886200:01:001:0481,

-0,7103га- кадастровий номер 0721886200:04:000:2133,

які розташовані на території  Цуманської селищної ради Ківерцівського району Волинської області.

2. Рекомендувати громадянину   зареєструвати речове право на нерухоме майно.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.)

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК