Про скликання  першої сесії  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

Дата: 16.11.2020 12:37

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Цуманська селищна територіальна виборча комісія

Луцького району Волинської області

ПОСТАНОВА

смт. Цумань

9:00                                                                                     № 22

16 листопада 2020 року

На підставі рішень Цуманської селищної територіальної виборчої комісії Луцького району Волинської області №20, № 21 « Про визнання обраними депутатами сесії  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області» , « Про визнання обраним селищним головою Цуманської селищної ради» , керуючись ч.3 ст.37, ч.3 ст. 283 Виборчого кодексу України, ч.4 ст.45, ч. 2 ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Цуманська селищна територіальна виборча комісія Луцького району Волинської області постановляє :

1.Скликати першу сесію Цуманської селищної ради на 19 листопада 2020 року у приміщенні будинку культури (вул. Першого Травня, 1 , смт. Цумань) на 12:00.

2.Уповноважити голову Цуманської  селищної  територіальної  виборчої  комісії

Луцького району Волинської області Клец О.О. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів та голови Цуманської селищної ради.

3.Оприлюднти дану постанову шляхом розміщення  на офіційному веб сайті та на дошці оголошень Цуманської  селищної  територіальної  виборчої  комісії Луцького району Волинської області.

4.Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Цуманської селщної ради та новообраного Цуманського селищного голови.

5. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову  Цуманської  селищної  територіальної  виборчої  комісії Луцького району Волинської області Клец О.О.

Головуючий на засіданні               _________                                                   Клец О.О.

МП