Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) площею 25,0 га

Дата: 25.11.2020 12:40

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,

що пропонується для продажу права оренди на

земельних торгах (аукціоні) площею 25,0 га

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118, 120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Цуманській селищній раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), загальною площею 25,0 га, з кадастровим номером 0721886200:02:001:0012, розташованої в с. Городище Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку площею 25,0 га з кадастровим номером 0721886200:02:001:0012, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована в с. Городище Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин (голова комісії – .).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва, 9-43-55